Soğuk Sıkım Nar Çekirdeği Yağı 100 ml

Soğuk Sıkım Nar Çekirdeği Yağı 100 ml


0 oy ile 5 üzerinden nan puan aldı


65.00 TL
65.00 TL
Adet

Latince adı punica granatum olan nar çekirdeği, nargiller ailesindendir ve çekirdeklerinden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilir.

Açık sarı rengi ve kendine has bir kokusu vardır.

İçeriğinde %65-70 Linolenik asit (Punnisikasit) %11 Oleik asit (Omaga9) %6 Linoleik asit (Omega6) ve %6 doymuş yağ asitleri bulunmaktadır.

Güçlü bir antioksidandır. Ayrıca anti-enflamatuar ve astrenjan özellikleri bulunmaktadır.

Kuru ve yıpranmış ciltlere ‘’acil yardım’’ niteliğinde kullanılılabilir. Sürüldüğü an itibari ile anında ciltte canlanma ve cilt renginde aydınlanma görülür.

Özellikle anti-aging, yaşlanmayı geciktirici formüllerde ve leke, skar promlemleri için hazırlanan karışımlarda önemli rol oynar.

Kuru, dejenere olmuş ciltlerde çuha çiçeği, nar çekirdeği ve sarı kantaron (binbirdelikotu) yağları karışımı tedavi edici ve canlılık kazandırıcı etki gösterir. %10 ilavesi bile etkilidir.


Uyarılar: 

Bu sitede bulunan tüm ürünler topikal,inhaller kullanım içindir  ve sadece haricen kullanılabilirler. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Hava ile temasında çabuk bozulur. Serin bir yerde, direkt güneş ışığından uzakta, ağzı sıkıca kapalı olarak saklanmalıdır.


Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Finans Bank - CardFinans
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.