Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı 250 gr

Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı 250 gr


0 oy ile 5 üzerinden nan puan aldı


  • Marka: SPAMYRINAS
  • Ürün Kodu: SY441
  • Stok Durumu:
79.00 TL
79.00 TL
Adet

Latince adı cocos nucifera olan hindistan cevizi yağı, paymiyegiller ailesindendir. Meyvelerin soğuk sıkım tekniği ile elde edilir.

Beyazdan açık sarıya dönen bir rengi ve hindistan cevizimsi bir kokusu vardır. Doymuş yağ asitlerince oldukça zengindir ve oda sıcaklığında katı haldedir.

Yüksek oranda E vitamini içerir.

Kuru ciltlerde dahil olmak üzere yüz bölgesine tek başına asla kullanılması uygun değildir. Komejodenik değeri yüksektir ve sivilcenmelere neden olur.

Güçlü nemlendirici, onarıcı ve sebum dengeleyici özelliği ile el & ayak bakım ürünlerinde,saç ve dudak bakım ürünlerinin formülasyonlarında tercih edilir.

Çok kuru ciltlerde 1:1 oranında diğer sabit yağlarla: Jojoba, üzüm çekirdeği, çuha çiçeği ve nar çekirdeği yağları ile karıştırarak kullanılması uygundur.

 

Uyarılar: 

Bu sitede bulunan tüm ürünler topikal,inhaller kullanım içindir  ve sadece haricen kullanılabilirler. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Hava ile temasında çabuk bozulmaz. Serin bir yerde, direkt güneş ışığından uzakta, ağzı sıkıca kapalı olarak saklanmalıdır.


Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Finans Bank - CardFinans
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.