Doğal Tarifler
Cildinizi ve saçlarınızı canlandıran ve onaran bu bitki banyosu aynı zamanda cildinizdeki kuruluk, döküntü, kaşıntı benzeri şikayetlerinizin hafiflemesine de yardımcı olacaktır.
Evet hoş kokmak her zaman önceliklerimiz arasında olsa da, kullandığımız birçok ürün içerisinde bulunan kimyasallar birçok kişinin yüzünü doğaya dönmesini hızlandırıyor. Bu tarif ile tamamen doğal, antibakteriyel deodorantınızı evde yapabilirsiniz.
Stresin, hayatımızın hiç eksik olmayan bir rutini hale geldiği bu zamanlarda ruhumuzu arındırmamız ve dengeyi bulabilmemiz çok daha fazla önem kazandı. Aromaterapinin eşsiz mucizelerinden faydalanmak bize yardımcı olacaktır.
Selülitlerden kurtulmanın yollarından biri kan dolaşımını arttırarak bölgesel olarak birikmiş olan selülitleri parçalamaktır. Evde bulunan malzemeler ile hızlıca hazırlama imkânınız olan bu peeling aynı zamanda ölü derilerin atılmasında ve cildinizin daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olacaktır.
Belki de bugün kendinizi şımartmanın tam zamanıdır! Her şeyi bir kenara bırakın ve kendinize rahatlatıcı bitki banyosunu hazırlayın. Unutmayın, ruh-beden ve zihin dengesi en değerli anahtardır, her kapıyı açar!
Toz,kir,fön,boya gibi birçok etken nedeni ile yıpranan saçlar için evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bir maskedir.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.