Hakkımızda

SpaMyrinas Amazon Kozmetik SPA Group’a ait tescilli bir markadır. İlk olarak 2016 yılında profesyonel kullanım için hazırlanmış olan ürün grupları pek çok 5 yıldızlı otelin SPA alanlarında tercih edilmeye başlamıştır. Son kullanıcılarda alınan yoğun talepler üzerine ise profesyonel ürün grubu içerisinde bulunan Aromaterapi Masaj Yağları, Mum Masaj Yağları, Vücut Losyonları ve Vücut Peeling'leri  satış boyları ile pek çok seçkin noktada satışa sunulmuştur.
 
Uzun yılların deneyimini 360 derece hizmet anlayışı ile birleştiren Amazon Kozmetik SPA Group, güzellik & bakım sektörünün farklı alanlarında faaliyet göstermeye devam etmektedir.
 
Cilt Bakımı

Aynı zamanda İtalyan devi Cilt & Vücut Bakım ürünleri [comfort zone] markasının Türkiye distribütörü olarak profesyonel cilt ve vücut bakımı hizmeti veren SPA’lar, klinikler ve güzellik salonlarında bulunmaktadır.
1996'da Parma, İtalya'da, Bollati Ailesi' ne ait olan bir aile şirketi olan Davines Group'un cilt bakımı bölümü olarak tasarlananan [Comfort Zone] ‘nun evrimi ve mükemmellik konusundaki kararlılığını desteklemek için sürekli araştırmalara değer veren Başkan Dr. Davide Bollati'nin eczacı ve kozmetik kimyası vizyonuna ve bilimsel geçmişine dayanmaktadır. Misyonu, cildi, bedeni ve zihni gözle görünür bir şekilde iyileştirmek için gelişmiş bilim temelli bilinçli çözümlerle bütünsel, duygusal, sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam tarzını teşvik etmektir. [Comfort Zone] ile ilgili detaylı bilgi için www.comfortzonetr.com web sitesini inceleyebilirsiniz.
 
SPA Ekipmanları

Profesyonel SPA ekipmanları konusunda kendi atölyesinde üretim gerçekleştiren AMAZON SPA GROUP ayrıca İtalyan NILO BEAUTY Türkiye distribütörü olarak ithal ürün taleplerine de karşılık verebilmektedir.
 
SPA Danışmanlığı

SPA & Wellness tesislerini yaratma, geliştirme, yeniden yapılandırma ve işletme konularında danışmanlık hizmeti vermektir. Proje danışmanlığı bir yatırım projesinin yatırımcı kişi ya da kuruluşun stratejisine uygun bir biçimde önceden belirlenen bütçeye ve zamana uygun olarak, kabul edilebilir bir kalitede uygulanmasını sağlayan bir çalışmadır. Ayrıca bu süreç içerisinde olması gereken tüm kontrolleri ve denetimleri sağlayacak bir çalışmadır.
Bir SPA tesisinin yaratılmasının temeli; konsept, proje ve bütçenin belirlenmesinden, eğitim, işletme ve pazarlanmasına kadar düşünülmüş uzun soluklu bir alt yapı çalışmasına dayanmaktadır. Tasarımlarda tüm beklentileri karşılayan konforlu eksiksiz bir SPA tesisi yaratmakla birlikte, bu dinamik organizasyon yapısının aktif yapı taşlarının tanımlanması ve tamamlanmasında da danışmanlık hizmeti size büyük avantaj sağlayacaktır.
Danışmanlık hizmeti desteği ile kuruluş aşamasında olan ya da değişim süreci içine giren işletmelerin sağlam temellere dayalı yatırım gerçekleştirebilmesi mümkün olmaktadır. Mimari proje, Spa Konsept Tasarımı, Fizibilite çalışmaları, Pazar Araştırması, Bütçe Planlaması, Menü Hazırlığı & Maliyet Analizi, Eğitim, Yönetim Danışmanlığı, Denetim & Raporlama, Akreditasyon & Sertifika Danışmanlığı ve Satış & Pazarlama Danışmanlığı gibi pek çok konuda profesyonel kadrosu ile çözüm ortaklığı sunmaktadır.
 
EuropeSPA Sertifikası

Avrupa SPA&Wellness sektörü için karşılaştırılabilirlilik ve şeffaflık oluşturma amacı ile, ESPA'nın kalite inisiyatifi kapsamında 2006 yılında kurulmuştur ve ilgili standartların geliştirilmesi görevini üstlenmiştir.
Bu iddialı hedefe ulaşmak adına Spa & Wellness işletmeleri için uluslararası kalite standartlarını geliştirme, bu standartlara dayanan sertifikaları yürütme, eğitim ve seminerlerle bilgi birikimlerini paylaşma ve aktarma görevi ile yola devam etmektedir.
2006 yılından bu yana, 26 ülkede farklı projelere imza atan EuropeSPA, Avrupa sınırlarının ötesindeki projelerden de talep görmektedir.
Denetçiler, hizmet, güvenlik, hijyen ve altyapı alanlarını yakından inceler ve fotoğraflarla birlikte hazırlanmış bir rapor sunarlar. Başarılı bir denetimden sonra verilen sertifika üç yıl süreyle geçerlidir.
Avrupa'nın en etkili SPA & Wellness kalite mührü olan EuropeSPA sertifika programı resmi danışmanı olarak sizlere destek vermekten onur duyuyoruz.
 
İleri Satış Teknikleri Eğitim Seminerleri
 
Satış Akademisi Programı, satış gücünün bir işletmeyi taşıdığı noktanın tartışmasız fark yarattığı gerçeğinden yola çıkarak hayata geçirilmiştir.
Ekibimizin satış becerilerini geliştirmeye yönelik hazırlanmış olan İleri Satış Teknikleri Eğitim Programı, farklı modüler yapılarda olup, içerik yoğunluğu ekibin ve işletmenin beklentileri doğrultusunda planlanmaktadır.
Eğitimler, Kandilli’de bulunan merkez ofisimizde maksimum 10 kişilik gruplarda verilmektedir. Eğitim takvimi ve diğer detaylar için 0216 504 96 10 no'lu telefonu arayarak eğitim departmanımızla görüşebilirsiniz.
Amazon Kozmetik SPA Group, iş ortaklarının ekipleri eğitim programlarına ücretsiz katılım hakkına sahiptir.
 
 
 
 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.